#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#50
#350
#370
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#375
#748
Tiroir ovale en bois doré surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 260 / 300
#774
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
#721
#162Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#262Albert Van Dyck
“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#309
“Cupidon et Psyché”. Huile sur toile. XIXe siècle (?). Retoilée.No longer availableDim. 75 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589Corneille
“Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 260 / 300 -
#771
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#499Frank Piessens
“Compositie met naakt”. Olieverf paneel. Gesigneerd.
“Composition avec nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 220 / 280 -
#68Capodimonte
“Musicerend meisje en een jongen”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Fille et garçon musiciens”. Groupe en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#738
Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.
#513
“Herder” & “Nomade met thee”. Twee beelden van goudgepatineerd brons. Afrikaans werk.
“Berger” et “Nomade au thé”. Deux sculptures en bronze patiné or. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 & 47 cmEstimate: € 80 / 120