Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
Dim. 214 x 177 x 64 cm
SKU: 2408210206.
Category: Meubel.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #206
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #650

    Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.

    Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een klasseermeubeltje met rolluik.

    Un classeur avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.

    Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #266

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #576

    Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.

    Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 X 127 X 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #610
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.

    Une bibliothèque basse en chêne de style régence.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #306

    Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.

    Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.

    Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 131 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #256

    Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.

    Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #590

    Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.

    Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 70 / 110
  • #600

    Een notenhouten tafelvitrine.

    Une vitrine de table en noyer.
    No longer available
    Dim. 76 x 86 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.

    Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 107 x 101 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.

    Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 1500
  • #595

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #226

    Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.

    Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #655

    Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.

    Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.

    Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.
    No longer available
    Dim. 127 x 96 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #126

    Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.

    Un meuble en pin composé de trois parties superposées
    No longer available
    Dim. 185 X 116 X 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.

    Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.
    No longer available
    Dim. 104 x 107 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.

    Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.

    Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #551

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #664

    “Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.

    “Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 315 x 204 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #400

    Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.

    Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #394

    “Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Place du marché italien. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262
    L. Klinkenberg

    “Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.

    “Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Een zware glazen parfumflacon met inclusie. Onderaan gemerkt: Clarke Glass n° 32.

    Un flacon de parfum en verre épais avec inclusion. Marqué en bas : Clarke Glass n° 32.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    Altman

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue de village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #286

    Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.

    Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 99 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #51

    “L’Hallali”. Een beeldje van kunstbrons op rood marmeren sokkel. Werk van Henri Honoré Plé. Als lampje te monteren, schade aan het hand en opnieuw te patineren.

    L'Hallali. Une statue en régule sur un socle en marbre rouge. Oeuvre d'Henri Honoré Plé. Peut être montée en lampe, dégât à la main et à repatiner.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.

    Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More