Similar lots by type
-
#106Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#886Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#909Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#876Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#385Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#684Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#668Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#882Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#663Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#896Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#679Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#879Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#659Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#892Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#596330 x 210 cmEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#564“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#326Een paar notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils cabriolet style Louis XV, revêtement en tapisserie.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89Charles Melikoff“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een lot van zeven met de hand beschilderde doosjes in ‘Bois de Spa’. Eind XIXe eeuw.
Un lot de sept boîtes peint à la main, ‘Bois de Spa’. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#794Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
Un Tangka indien sur soie, divers personnages.No longer availableDim. 41 x 163 cmEstimate: € 60 / 100 -
#418ChristofleEen vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad van Wiskemann.
Un service à café et thé en métal argenté. Sur plateau Wiskemann.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#425Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#483Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
Un vase Gerbino Valains peint.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#712Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301“Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.
”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#329Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100

