Other lots in this auction
-
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableDim. 76 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 70 -
#552
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#398
Twee oude fototoestellen in lederen etui.
Deux anciennes caméras dans leurs étuis en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#245
Een 14 karaats geel gouden ring en een zilveren hanger beide bezet met een amethist, resp. 7 ct en 12 ct.
Bague en or jaune 14 K et pendentif en argent, les deux sertis d’une améthyste (resp. 7 et 12 ct).No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280 / 360 -
#53
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 75 / 100 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36 / 40 -
#673
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 180 / 220 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 180