Other lots in this auction
-
#468Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
Deux bustes Africains en bois dur.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 40 -
#448RuschaEen aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#270CertinaEen herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#67Een tinnen kraantjeskan met origineel komfoortje in koper. Rococo, tweede helft XVIIIe eeuw.
“Kraantjeskan” avec réchaud d’origine en cuivre. Epoque Rococo.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 90 / 110 -
#451Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32 / 38 -
#485Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#660Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 190 x 130 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Gustaaf Pynaert“Wandelaar op een landweg bij water en een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promeneur sur un chemin de campagne près de l’eau et d’une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een drie rijen parelarmband met 14 karaats geel gouden slot en een halssnoer met 835% zilveren slot.
Bracelet de perles en trois rangées avec fermoir en or jaune, ainsi qu’un collier avec fermoir en argent 835/1000.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#78Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
Trois cages à draperies en bois patiné et zinc.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Een lot oude prentkaarten, diverse prentjes, een facsimile Flämischer Kalender, 48 chromo’s “Zien en Weten door Hergé”, in 8 wikkeltjes (zonder punt) enz.
Lot de cartes postales, d’images diverses, ainsi qu’une facsimile du Flämischer Kalender, 48 chromos “Voir et savoir par Hergé”, dans 8 banderoles (sans point) etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80

