#331Western Germany
Een grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#577
Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455
#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
#74
Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
#122Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Vissersboot bij laag tij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
#521
#98Empire, England
Een bestekkoffer met bestek van roestvrij staal, compleet voor twaalf personen.
Une ménagère avec des couverts en acier inoxydable, complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#518
Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
#261
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80