Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
Dim. 185 x 197 x 66 cm
SKU: 2604220146.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #236

    Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.

    Une table murale en chêne. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 61 x 134 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.

    Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. 147 x 107 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #698

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.

    Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 85 65 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #537

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.

    Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #585

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #196

    Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.

    Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #206

    Een verlengbare tafel met tapse poten.

    Une table extensible avec des pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. 77 x 220 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689

    Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.

    Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 45 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185

    Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.

    Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 96 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #176

    Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 205 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.

    Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.
    No longer available
    Dim. 199 x 188 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.

    Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. 250 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #126
    Elastoform Polstermöbel

    Een paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.

    Une paire de fauteuils inclinables électriquement réglables et rechargeables en cuir beige.
    No longer available
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #575

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #545

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #485

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #475

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #156

    Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.

    Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.
    No longer available
    Dim. 240 x 175 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694

    Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.

    Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 69 x 117 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #106

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #161

    “Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.

    "Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #288

    Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.

    Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 x 6 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #72
    Thomas Creswick

    “Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.

    Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.
    No longer available
    Dim. 30 cm x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #447

    Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #649
    Jan Vercammen

    “De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.

    "Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 10 cm x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.
    No longer available
    Dim. 23,93 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #251

    Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.

    Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 & 25 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298

    Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.

    Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.
    No longer available
    Dim. 12 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Een paar geglazuurd aardewerken vazen.

    Paire de vases en terre vernissée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More