Other lots in this auction
-
#579Van Lens
“De uitdrijving of Les Intrus, naar Eugène Laeremans”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'Expulsion ou Les Intrus, d'après Eugène Laeremans". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#591
Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#219A.C.F
Een siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60/100 -
#691
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35/45 -
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage des polders". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 bcmEstimate: € 300/500 -
#567
“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
"Mère de Dieu Kazanskaya". Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#693
Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35/45 -
#351
Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 19, 20 & 25 cmEstimate: € 50/70 -
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#278
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à couvercle en porcelaine de France à décors multicolores et dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#523Reichenbach porzellan
Een uitgebreid porseleinen eetservies met meerkleurig bloemendecors in met vergulde versieringen omzoomde cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. 24 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, een grote en een kleine kom, een grote en een kleine koffiepot, een grote en een kleine theepot, suikerpotjes, melkkannetjes, zes mokkatasjes met ondertasjes, 12 theekopjes met ondertasjes, een grote terrine, een ronde en een ovale schotel en een sauskom. Alles gemerkt. Enkele kleine schilf(..)
Un service de table élaboré en porcelaine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond bleu cobalt bordé de décorations dorées. Marqué en bas. 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes creuses, un grand et un petit bol, une grande et une petite cafetière, une grande et une petite théière, des sucriers, des pots à lait, six tasses avec soucoupes, 12 tasses à thé avec soucoupes, une grande soupière, un plat rond et un plat ovale et une saucière. Tout marqué. Quelques (..)No longer availableEstimate: € 100/120