Similar lots by type
-
#397
Een divers lot van vier houten doosjes en een kistje. We voegen er twee stopeieren aan toe.
Lot comprenant quatre boîtes en bois et un coffret. Nous ajoutons deux oeufs à repriser.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#47
Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een missienegertje.
Tirelire en plâtre polychrome en forme d’un nègre des missions.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Steky model III, vintage spy camera met Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lens. Met bijpassend lederen foedraal.
Steky modèle III, vintage spy camera avec Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lentille. Dans son petit étui en cuir brun.No longer availableDim. H 6,5 cmEstimate: € 220/240 -
#780
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#471
Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#698
Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
Présentoir rond décoré d’insectes et de 23 papillons. Travail brésilien.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#398
Een eikelvormige kruik gemaakt van een bewerkte kalebas met zilveren montuur en versierd met Arabische ruiters in een fries.
Gourde en forme de gland à monture en argent et décorée d’une frise aux cavaliers arabes.No longer availableDim. brutto 304 gEstimate: € 80/120 -
#816
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#543
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#403
Twee wandelende popjes van kunststof, waarvan één opwindbaar met een sleutel in de vorm van een egel en een ander in de vorm van een meisje.
Deux automates à clé en plastique, l’un un hérisson, l’autre une petite fille.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850 -
#833Frans Van Immerseel
“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.
“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”. Vitrail monté aux lampes. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#683
Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.
Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 26 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#529
Een Chinees kalligrafisch gedicht op rijstpapier.
Poème chinois calligraphié sur papier de riz.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20/25 -
#381
Gedeelte glasservies met mondgeblazen en gegraveerde glazen. Omstreeks 1930. 29 stuks.
Partie de service à verres soufflés à la bouche et gravés. Vers 1930. 29 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#766
Een metalen houtkachel in empirestijl, versierd met twee bronzen vrouwenfiguren en bronsbeslag.
Poêle en fonte de style Empire à décor de deux femmes en bronze.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#42A. PierretPeriod: 1929-1992
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cm.Estimate: € 100/120 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#159Pierre Cremers
“Stilleven met bloesem en Satsuma wierookbrander” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs de printemps et encensoir Satsuma”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#162Jan Heeneman
“Zicht te Den Haag”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue à La Haye”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 40/60