Other lots by Yashica
#588
Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#691Siera, Belgium
Een oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.
#175Donatella Pellini
Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
#476
Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
#304
Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Une série de six lithographies russes liées à une cérémonie de mariage.No longer availableDim. 18,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#563
Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
#631
Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
#349
Een lot van drie zeeschelpen.
#404
“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 35Estimate: € 60/100 -
#483
Een afrikaans houten voorouderbeeld.
#615
#56
Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.
Une table basse avec plateau accolade et entretoise en cannage.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 40/60