#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#683Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
A piece of blue coral, once part of a vintage lamp.No longer availableDim. 23 x 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Fishermen's Boats." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 17,5 x 23,5cmEstimate: € 40 / 60