Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#723
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#835Val Saint-Lambert
#191Panamarenko
#18
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450/550 -
#897
Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
#298
#757Roos Van de VeldePeriod: °1961
Twee wit porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houdertje.
#867
Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#228
Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120