Other lots in this auction
-
#384
“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40/50 -
#499René GuiettePeriod: 1893-1976
“Compositie in Blauw”. Olieverf op papier. Gesigneerd rechtsonder. Met certificaat van T. Calleja.
"Composition en bleu". Huile sur papier. Signé en bas à droite. Avec certificat de T. Calleja.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 800/1200 -
#104
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120/160 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#394
“De brieflezer”. Olieverf op paneel.
"Le lecteur de lettres". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 45/70 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550/1650 -
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/250 -
#361Kern
Tafelklok met perpetuümmechanisme met bloemdecoratie onder stolp met porseleinen figuren als gewichten.
Horloge de table à mouvement perpétuel à décor de fleurs sous une cloche avec des personnages en porcelaine comme poids.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#495
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
Un cimeterre à poignée et fourreau en métal argenté finement décoré.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#635Val Saint-Lambert
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. Ø 16 & 22 cmEstimate: € 50/80