#404Franz Herbelot
“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#62
Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
#307Liebig
Drie complete chromo-albums.
Trois albums complets aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400/600 -
#610
#260
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,54 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 400/500 -
#398
Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
#252Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Herenhoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferme de seigneurie". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 200/250 -
#1Karl Ens, Volkstedt
Een kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35/40 -
#302W. Ooms
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60