Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engels bibliotheekmeubel met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.

Een Engels bibliotheekkast met twee deuren met glas in lood boven twee kleinere paneeldeurtjes.

Une bibliothèque anglaise à deux portes à vitraux au dessus de deux petites portes.
SKU: 2602190586.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #586
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #524

    Glazen vaas met ribbelmotief. Onderaan gemerkt VeArt en genummerd 52/99.

    Un vase en verre côtelé. Marque sous la base VeArt et numéroté 52/99.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #551

    Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.

    Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #688

    Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.

    Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #817

    twee kandelaars en een jongen en een meisje met bloemenmand van messing.

    Deux candélabres, un garçon, une fille avec panier à fleurs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Twee huisaltaartjes in vitrine, waarbij één met een voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes en één met de zweetdoek van Veronica.

    Deux petits autels de maison dans une vitrine, dont un avec une représentation de l’Apparition de la Sainte Marie à Lourdes, l’autre avec une serviette de Véronica.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #842
    N. Hans

    “Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    ”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.
    No longer available
    Dim. 49 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #839
    Floris Jespers

    “Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.

    ”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.
    No longer available
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68

    Barometer van gebeeldhouwd notenhout.

    Un baromètre en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #436

    Gepolychromeerde houten kerkstoel. Rieten zit met kussentje. Voorzien van koperen naamplaatje.

    Une chaise d’église en bois. assise en paille avec coussin. Avec une petite plaquette en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #778

    Twee sierjardinières van porselein met een verguld bladerdecor op kobaltblauwe fond.

    Deux jardinières en porcelaine, décor de feuillage doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More