#788
Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#542
Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#76Leo Reyntjens
Een beschilderde stoel, model H. Wittockx. Met certificaat.
#433
Een glazen schenkkan en zes bijpassende glazen met handgeschilderde decors.
#125
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1400/1500 -
#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
#636Keshan
#188
“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700 -
#304L. Vanaerschot
“Stilleven met bierpul, fruit en bloemen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pinte à bière, fruits et fleurs”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120