Similar lots by type
-
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1097Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#993Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1087Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1112Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1092Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#636Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1135Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#988Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1110Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#990Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#991Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1093Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1070Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#198Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#204“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.
“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1114Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#454Michel CiparissePeriod: °1941“Composities”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Deux compositions”. Deux dessins, technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 44 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#866Carl, ParisTwee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#273Höchst“Romantisch koppel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 5à / 80 -
#629Ernest Wante“Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.
“L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1052Een sober houten vitrinekastje.
Petite vitrine sur quatre pieds droits.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132“Dame met boog en hond”. Een beeld van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XXe eeuw.
“Femme à l’arc et au chien”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm -
#1111Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#271“Moeder met dieren en kinderen”. Een groep van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt. Napels.
“Mère et enfant aux animaux”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Naples.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164Emiel Van Schepdael“Wandelpaadje bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1119Val St. LambertEen reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#152H. Knaief (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een grijze maansteen van ± 26 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de pierre de lune grise de ± 26 ct.No longer availableDim. 18,30 gEstimate: € 2200 / 2400

