#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#211Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.No longer availableDim. 110 x 83 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Slijtage.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#348Een jacquetbak.
Une robe du matin.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. Zonder kader.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste. Sans encadrement.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.No longer availableEstimate: € 60 / 80