Similar lots by type
-
#412Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.
Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een Engels bureau met kalfslederen schrijfvlakken en messingen handvaten en monturen.
Un bureau anglais avec des surfaces d'écriture en cuir de veau et des poignées et des cadres en laiton.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#560Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.No longer availableDim. 114 x 120 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250 / 400 -
#616Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.
Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#652Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#409Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
Un meuble de classement avec volet roulant.No longer availableDim. 60 x 64 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#623Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#388Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)
Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
Petite table d'appoint avec côtés rabattables.No longer availableDim. 74 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#581Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Loom by Ross LovegroveTwee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.
Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 260 / 280 -
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#535Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380
Other lots in this auction
-
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#648“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#523Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.
Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#282“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
“La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.No longer availableDim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)Estimate: € 30 / 50 -
#213Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#167“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.
Vierge à l'Enfant . Statue d'église en bois polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#748Amhora, AustriaEen vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.
Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#619Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#326Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80

