#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#269J. Koesemans“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37
“Berger avec des moutons”. Huile sur toile. Signée et datée '37No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 100 / 180 -
#418Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#304“Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
#604“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Paysage d‘hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Leo JordaensPeriod: 1885 - 1961“Zicht op een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 700 / 800 -
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200