Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse gefineerd mahoniehouten breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier gevitreerde deuren.

Een Engelse gefineerd mahoniehouten breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier gevitreerde deuren.

Bibliothèque à façade anglaise en placage d'acajou avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées en haut.
Dim. 215 x 203 x 39 cm
SKU: 2501220146.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #119
    Bosmans

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    “Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 58 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.

    Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #71

    Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.

    Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #391

    Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.

    Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302
    Val Saint Lambert

    Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #153

    Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.

    Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #390

    Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.

    Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø 2,5 cm br: 18,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #558

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Mangani

    Een grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.

    Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #673
    Alessi

    Witmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.

    Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & Ø38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.

    Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More