#438Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
#525Een paar vierkante salontafels met metalen frame en twee glazen bladen.
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#128Een 800‰ zilveren schotel. Gemerkt van Delheid. 1047,7 gram
Un plat en argent 800‰. Poinçon Delheid. 1047,7 grammes.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 400 / 600 -
#147Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
Huit différents supports de menu rectangulaires en porcelaine. Certains non décorés, d'autres avec un motif floral sobre. Certains avec des marques peu claires et/ou numérotées, un de Royal Derby.No longer availableDim. 12 à 17 cmEstimate: € 160 / 200 -
#628Drie Japanse tanto’s.
Trois tantos japonais.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#696Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100