Similar lots by type
-
#179DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.
Un sac à main, modèle ‘Souverain’. Delvaux. Avec emballage.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#491Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Une canne de marche en ébène africain.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
Un haut forme et un chapeau melon, dans leurs boîtes d’origine. Le premier par Jules Coopman, et le deuxième par Charhay à Anvers.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#81Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
Une ancienne canne, manche art nouveau en argent.No longer availableDim. l : 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Een grote partij klerikale kledij, bestaande uit priestergewaden, kazuifels e.a.
Un grand lot d’habits de prêtre, comprenant des robes, chasubles, etc…No longer availableEstimate: € 350 / 400
Other lots in this auction
-
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#714Salvador Dali“De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120 -
#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554F. Fastré“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200 -
#143Royal Dux“Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.
”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 14,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#856Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
Deux crapauds, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#618Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180


