#81Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
#491Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
Un haut forme et un chapeau melon, dans leurs boîtes d’origine. Le premier par Jules Coopman, et le deuxième par Charhay à Anvers.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#216Een koppel waterdragers.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#322Constant PermekePeriod: 1886 - 1952“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 3000 / 5000