Similar lots by type
-
#750Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50 / 70 -
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#790Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#735Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#760Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#705Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#740Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#745Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#658Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.
Paire de jardinières en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 200 -
#572“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#97Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een lot oude prentkaarten, diverse prentjes, een facsimile Flämischer Kalender, 48 chromo’s “Zien en Weten door Hergé”, in 8 wikkeltjes (zonder punt) enz.
Lot de cartes postales, d’images diverses, ainsi qu’une facsimile du Flämischer Kalender, 48 chromos “Voir et savoir par Hergé”, dans 8 banderoles (sans point) etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#670Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.
Petite table chinoise ouvrant à un tiroir sculpté.No longer availableDim. 90 x 86 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#44Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#552“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#218Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#615Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 240 / 260 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60

