Similar lots by type
-
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40/80 -
#239
Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#539
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120/150 -
#863
Een art deco bureaulamp van vol messing.
Une lampe de bureau en laiton plein Art Déco.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#306
Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden en een grijs marmeren blad.
Une commode Louis-Philippe en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 83 x 106 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#494
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#797
Een paar vol messingen potten met Chinese leeuwenkoppen.
Une paire de pots en laiton plein, décoration de têtes de lions chinois.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 70/80 -
#446
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#736
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200/300 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#756
Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300/500 -
#845
Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit een doosje in de vorm van een vlinder, een dekselvaasje, een paar balustervaasjes, een buikvaasje en een halsvaasje.
Un lot de cloisonné sur cuivre jaune, comprenant une boîte en forme de papillon, un vase à couvercle, une paire de vases balustre et un vase à col.No longer availableDim. h: 5 - 24 cmEstimate: € 80/120 -
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25/35 -
#335
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#782
Een Engels meubeltje met vier laden. Tijdperk Georgian.
Un petit meuble anglais à quatre tiroirs. D’époque Georgian.No longer availableDim. 85 x 52 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30/35 -
#355
Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#375
Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.
Un banc de vestibule en chêne, sobre. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 120/200 -
#246
Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.
Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 200 x 135 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#256
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#709
Twee fauteuils en twee fauteuils-en-cabriolet van gesculpteerd en, gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw.
Deux fauteuils et deux fauteuils cabriolet, style Louis XVI, bois à patine dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#319Glansdorf
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘27.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘27.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#601
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#5
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120/150 -
#757
Twee slagtanden van een wrattenzwijn, waarbij één met een gesculpteerd hoofdje.
Deux défenses d’un phacochère, dont une défense à tête sculptée.No longer availableDim. l: 17 & 21 cmEstimate: € 120/150 -
#377
Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#588
Een ivoren zittende Boeddha op een houten sokkel.
Un Bouddha assis en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 200/240 -
#416
Een oude, met metaal beklede reiskoffer.
Un ancien coffre, revêtement en métal.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60/100 -
#597
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#643
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260/300 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#794
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
Un Tangka indien sur soie, divers personnages.No longer availableDim. 41 x 163 cmEstimate: € 60/100