Other lots in this auction
-
#368
Een paar terra cotta biggetjes.
Une paire de cochons en terre cuite.No longer availableDim. 15 x 12 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220 / 240 -
#408
Een gesculpteerd houten vogelmasker. Dan, Ivoorkust.
Un masque d'oiseau en bois sculpté. Dan, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145
Een 18 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0, 63 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un brillant de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#190
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#583
Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#341
Een rond voetstoofje van gedraaid notenhout. XIXde eeuw. Zonder vuurpot.
Un chauffe-pieds rond en bois de noyer tourné. XIXème siècle. Sans réchaud.No longer availableDim. H. 15, Ø 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#519Salvador Dali
“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#45
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650 / 700