Other lots in this auction
-
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 650/700 -
#181
Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout met sporen van de oorspronkelijke polychromie. Mooi patina, kleine manco’s. Vlaanderen, omstreeks 1600.
Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté avec des traces de la polychromie d'origine. Belle patine, petits défauts. Flandre, vers 1600.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 450/700 -
#671
Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.
Trois figurines en cristal coulé, dont l'une représente un ours polaire avec son petit, un hibou et un dauphin. Le dernier marqué par Cristal d'Arques.No longer availableDim. h. 16 cmEstimate: € 35/45 -
#449Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 80x60 cmEstimate: € 45/55 -
#33Boch
Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.
Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 35/45 -
#206
Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
Table d'appoint jacobine en bois de chêne avec pieds tournés. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 52 x 54,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120/200 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#379
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#159
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400