Similar lots by type
-
#659“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552George GregoryPeriod: 1849 - 1938‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#654Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#14“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 320 / 380 -
#342M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#739GalleDrie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#364“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#312“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#648O’David PicardEen paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Den Beer Poortugael“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#108Twee porseleinen lampen met koperen monturen, Louis-Philippestijl.
Deux lampes en porcelaine à montures en cuivre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#293Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,68 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#408Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
Une carpette Orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#546Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727Een lot bestaande uit een handvat voor een wandelstok (Japan, omstreeks 1900), een concentrische bol (China, eerste helft XXste eeuw), een beeldje van een visser, een Bodhisatva, een bloemstukje en enkele andere voorwerpen van bewerkt en gebeeldhouwd ivoor.
Lot comprenant un pommeau de canne (Japon, vers 1900), une balle concentrique (Chine, première moitié du XXe siècle), une statuette d’un pêcheur, un Bodhisatva, un bouquet de fleurs et quelques autres objets en ivoire sculpté et travaillé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#568Een paar fishtanks van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en fazanten en goudvissen binnenin.
Une paire d’aquariums en porcelaine bleue et blanche de Chine à décor de fleurs et faisans, décoration de poissons rouges à l’intérieur.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#553“Man met staf”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme au bâton”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#833Een ronde theetafel van gefineerd hout, , versierd met bloemenmarquetterie en met een lade in de gordel.
Une table à thé ronde en bois de placage, avec un tiroir dans la ceinture et décorée de marqueterie à fleurs.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 200

