#674CT. DegouseeEen staande klok met eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-ZoomEen houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
#57Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#890Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
#269Een Venetiaanse wandspiegel met geslepen motieven. Kleine beschadiging.
”Dos Pesos México”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de 1945.No longer availableDim. 18,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#483Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
#21Een lot tin, bestaande uit een inktstelletje, een peper- en mosterdpot, een pollepel en een maatkan. XVIIIe eeuw.
Un lot d’étain, comprenant un encrier, un ensemble de pot à moutarde et poivrier, une louche et un verseur doseur. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#86Een zwart en zilver gelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
#163“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”L’archer”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 220