#614Mathieu Poncelet Le Jeune à DinantEen grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.No longer availableDim. 276 x 70 x 40 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#177Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
#867Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#149Massard“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#683Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
#480Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
#435Swatch QuartzDrie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#463Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,79 gEstimate: € 300 / 400