Other lots in this auction
-
#84Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Tot leniging van nooden”. Gemengde techniek op papier. gesigneerd en gedateerd 1939.
"Pour le soulagement de la détresse". Technique mixte sur papier. signé et daté 1939.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#47
“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#445
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.No longer availableDim. h: 91 cm Ø: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#156
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#233
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableDim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377
Een gekleurde Franse glazen bonbonnière.
Une bonbonnière en verre français coloré.No longer availableDim. h:18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50 / 60 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#625
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Une petite table gateleg en chêne.No longer availableDim. 70 x 128 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 96 x 117 cmEstimate: € 400 / 600 -
#277Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100