#2
#395
Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#274F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
#14A. Van Dyck
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#369Rudolf Bikkers
“Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
"Prélude". Une lithographie. Signée et numérotée 19/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 cm x 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#163Royal Dux
“Jager met buit en jachthond”. Groep van biscuit in typische bruine, gebroken witte en gouden tinten. Onderaan gemerkt met de driehoek en genummerd.
"Chasseur avec butin et chien de chasse". Groupe de biscuits dans les tons typiques de brun, blanc cassé et doré. Marqué en bas avec le triangle et numéroté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#244Leo Spanoghe
“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Un vase en verre Boom. Légers dommages au bord.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50 / 80