#272“Stara Praha”. Schilderij op paneel. Gesigneerd.
#678Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
#225Maria Innocentia Hummel“Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.
"Erster Schulgang (Madchen) & (Junge)". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum521 et Hum522.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#151“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
#559Een verguld messingen godslampje met rood glas.
#190Een 14 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un collier en or blanc 14 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,54 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#28Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct. en een grote parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 0,61 ct et d'une grosse perle.No longer availableDim. 7,90 g Ø 1,3 cmEstimate: € 550 / 650 -
#628Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
#248Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
Trois épingles à cheveux/peignes en argent richement élaborés.No longer availableEstimate: € 80 / 100