#89L. VanaerschotTwee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant in peerslijp van +/- 0,30 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti d’un diamant en poire de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258GalléEen siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#55Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#522Shaar“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 100 / 160 -
#115Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
#781Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200 / 250