#142Médard II TytgatPeriod: 1916 - 1997“Zicht op Damme”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Vue sur Damme”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#84Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
#483Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
#412Twee poppen met Belgisch militair uniform.
#233Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#59Charly LéonardPeriod: 1894 - 1953“Zicht op de haven van Guetaria, Spanje”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1952 op de verso.
“Vue du port de Guetaria en Espagne”. Huile sur carton. Signé et daté 1952 au verso.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#402Een oude, lage ladderback chair.