Similar lots by type
-
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#487
Een dekseldoos van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#287Limoges
Een vierkant flesje van porselein met een handgeschilderd decor van een vrouw met een waaier.
Flacon en porcelaine à décor d’une femme à l’éventail peint à la main.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/65 -
#561
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van goudvissen.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges dans des cartouches sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#447
“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#594
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150/180 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#497
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein.
Lot de cinq assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#798Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#787
Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#418
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van hanen in een landschap. Haarscheur in één van de twee.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome. Décor de coqs dans un paysage. Un cheveux à l’un des deux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/160 -
#713
“een paar kleine Cantonvaasjes van meerkleurig porselein met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine polychrome de Canton. Montures en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#438
Vier kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Quatre petites assiettes en porcelaine de Chine. Différents décors. XIXe siècle. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#729
“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#532August GilléPeriod: 1892 - 1982
“Zonder titel”. Een compositie van Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
“Sans titre”. Composition en encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/60 -
#643
Een Afrikaans plankmasker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque planche africain en bois sculpté et patiné. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/140 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#161
Een kleine mahoniehouten sideboard in Engelse stijl met één lade en een spiegel. XIXe eeuw.
Petit dressoir en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir et présentant un miroir. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 200/240 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#144
“Veronica droogt het aanschijn van Jezus”. Olieverf op paneel. Onderdeel van een kruisgang. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
“Véronique sèche le visage de Jésus”. Huile sur panneau. Partie d’un chemin de la croix. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 29,14 gEstimate: € 600/800 -
#65
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 40,19 gEstimate: € 800/1000