Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een enkele en twee paar koperen kandelaars

Een enkele en twee paar koperen kandelaars

Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
Dim. h: 15 & 23 cm
SKU: 2908170392.
Category: Koper.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.

    Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143
    Limoges

    Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #311

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #58

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.

    Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 33 - 51 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #437

    Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.

    Un flacon à parfum chinois en cuivre émaillé, décor de dragons. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #772

    Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.

    Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #383

    Een partij albums met chromo’s.

    Lot d’albums aux chromos.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.

    Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #35

    Een platina en 18 karaats geel gouden dasspeld met één pareltje in origineel doosje.

    Epingle de cravate en or jaune 18 ct et platine sertie d’une perle. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #97
    Missale Romanum

    Een XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.

    Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #240
    Balmain

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljantjes.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de brillants.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 300 / 500
  • #640

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.

    Chevalet de peintre en bois de style Louis XV. Dessus restauré.
    No longer available
    Dim. h: 171 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #826

    Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chenets style Louis XV en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.

    Statue de saint en bois. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #718
    Ifoco

    Verrekijker in tas.

    Une paire de jumelles dans leur étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.

    Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More