Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een enkele en twee paar koperen kandelaars

Een enkele en twee paar koperen kandelaars

Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
Dim. h: 15 & 23 cm
SKU: 2602190870.
Category: Koper.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #870
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595

    Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.

    Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1

    Een paar vergulde koperen fazanten.

    Une paire de faisans en cuivre doré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #418

    Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.

    Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.

    Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #713

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30, cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #573

    Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #883

    Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.

    Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #460

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #617

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #752
    Stephen Kaye

    “Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Arbres”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 121 x 152 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Drie landkaarten betreffende onze contreien. “Leodiensis Episcopatus.” & “Comitatus Flandriae” en een oude stadskaart van Gent.

    Trois cartes de nos contrées: “Leodiensis Episcopatus” & “Comitatus Flandriae” et une ancienne carte de ville de Gand.
    No longer available
    Dim. ± 48 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199
    Georges Creten
    Period: 1887-1966

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette et chemin de campagne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #288
    Keralux

    Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #798

    Een ovale spiegel van mahoniehout.

    Un miroir ovale en acajou.
    No longer available
    Dim. 82 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.

    Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #293

    Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.

    Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #63

    Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.

    Une pièce de table italienne en faïence d’après un exemple Baroque. Restaurée.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #761

    Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.

    Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #265

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,24 g
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More