#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#644
Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#466Retay Arms Corp.
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#486Norconia, Germany
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#456Hämmerli
#436Colt - Special Combat
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120/200
#211
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Lichte waterschade.
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Légères traces d’humidité.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#531
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#412
“De aardappelschilster”. Tekening.
L'éplucheur de pommes de terre. Dessin.No longer availableDim. 32,5 x 24,5 cmEstimate: € 30/50 -
#170
Une bague art déco en argent et or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'une émeraude centrale de +- 2 ct et de pierres semi-précieuses vertes avec un combiné poids de +- 0,30 ct. Taille 57.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 550/600 -
#55Lapponia Finland
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250/300 -
#364
#68Burberry
Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
#6
Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
Une console suspendue en bois patiné de style baroque.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#414
“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
#672Luxor
Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#205
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un rubis traité de +- 3 ct. et de princesses en diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1300/1500