Similar lots by type
-
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#427
Twee 0ost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Deux statuettes en bronze d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een notenhouten armstoel en een fauteuil in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er een verguld voetenbankje aan toe.
Un fauteuil en noyer et un fauteuil de style Louis XVI. Nous ajoutons un pouf doré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#406
Een gebeeldhouwd hardhouten Chinese sokkel met blad van cloisonné op messing.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté avec plateau cloisonné sur laiton.No longer availableDim. H:52cmEstimate: € 100/120 -
#664
Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#30
Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats et argent et une broche en or jaune 18 carats avec rubis et une broche sertie de perles.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 230/300 -
#88
Een schemerlamp op messingen voet met kap van glas in lood.
Une lampe de table sur une base en laiton avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 80/120 -
#557Period: 19
“Воскресение Христово”. Russische icoon. XIXde eeuw.
« Воскресение истово ». Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100/120 -
#312Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#58
Een gesculpteerd albasten kinderbuste.
Buste d'enfant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250/350 -
#478
“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350/500