Other lots in this auction
-
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900 / 1000 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194
Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
Une horloge à queue frisonne, décorée de personnages au-dessus du cadran.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#634
“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246
Een kleine dekenkoffer met fraai uitgestoken front. Spanje, XVIIe eeuw.
Un coffre à linges, le front joliment sculpté. Espagne, XVIIème.No longer availableDim. 57x37x90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#92Val Saint-Lambert
Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 65 / 100 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100 / 150 -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
Un ensemble de deux cochons et une vache, en métal blanc.No longer availableDim. h. 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#54
Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 19 cm x 14 cmEstimate: € 80 / 120