#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
Abstract composition, oil paint on panel, signed by Bernard Jardel.No longer availableDim. h 49 x b 39 cmEstimate: € 100 / 150