#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#180Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
A rectangular and a round presentation mirror, both marked Radango, as well as a mirror plateau with curved legs and an embellished edge (damage to mirror glass). All made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 60 / 80