#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
A zamak sculpture with blindfolded woman and putti.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 100 / 120