#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#240Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
'Cattle Herders on the Heath', mixed media, 19th century.No longer availableDim. h 11 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60