Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.

Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.

Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.
Dim. 245 g
SKU: 2506190201.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #196

    Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.

    Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #377

    Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.

    Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #887

    Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.

    Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #829

    “Soldaat van het Vreemdelingenlegioen”. Een beeld van gepolychromeerd Frans aardewerk. Gemerkt.

    ”Soldat de la Légion Etrangère”. Une statue en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #842

    Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.

    Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #559

    “Dame aan zee”. Olieverf op paneel.

    ”Femme et la mer”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #184

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #80

    Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.

    Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #750

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.
    No longer available
    Dim. 84,49 g
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #408

    Twee kunstboeken: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.

    Deux livres d’Art: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état.. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #34
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42
    Rik Slabbinck
    Period: 1914 - 1991

    “Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402
    Houghes & Son, London

    Een sextant in houten kist. 1922.

    Un sextant dans un coffre en bois. 1922.
    No longer available
    Dim. 28 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #714
    Salvador Dali

    “De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.

    ”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #289

    “Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.

    ”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #659
    Edouard Mesens
    Period: 1903 - 1971

    “Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages in landschappen in cartouches op een roze fond, versierd met bloemen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #671

    Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.

    Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.

    Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208
    Auguste Moreau

    “Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.

    ”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #654
    Raoul Dufy
    Period: 1877 - 1953

    “Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    ”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More