Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een etui met kruiden en spastasoorten.

Een etui met kruiden en pastasoorten.

Une poche avec des herbes et des pâtes.
Dim. 38 x 20 cm
SKU: 3101230332.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #453

    Een knielende Thaise Boeddha van verguld hout, versierd met gekleurd glazen elementen.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois doré, décoré d'éléments en verre coloré.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #555

    Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #299

    “Meisjesportret.” Olieverf op board. Vermoedelijk Walter Arras.

    "Portrait de fille". Huile sur carton. Vraisemblablement Walter Arras.
    No longer available
    Dim. h38 x 34,5cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #689

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #50

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de petits brillants.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #218

    “Lam Gods”. Wassen beeldje in kader uit gewijde Paaskaars. Met certificaat.

    "Agneau de Dieu". Figurine en cire dans un cadre de cierge pascal consacré. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 11x13.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een lot van acht speelgoedautootjes uit blik en tin. We voegen er één Majorette wagen aan toe.

    Un lot de huit petites voitures en tôle et en étain. Nous ajoutons une voiture Majorette.
    No longer available
    Dim. L: 7.5-10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #682

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    B. Long

    Twee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.

    Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More