Similar lots by type
-
#485Chimento
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100/150 -
#187
Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100/150 -
#202
Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60/80 -
#765
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300/400 -
#580
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100/150 -
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#110
Een XIXe eeuwse zakhorloge met slagwerk in zilveren kast. Het uurwerk met bewegende personages. Te reviseren, maar in werkende staat. Met sleuteltje
Une montre à clé du XIXème siècle à boîtier en argent. En état de marche , mais à faire réviser. La montre avec représentation de personnages qui bougent. Avec clé.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#890
Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#261
Zeven etuis met telkens vier Sterling zilveren munten, uitgegeven ter gelegenheid van de Olympische spelen te Montreal in 1976. We voegen er een etui met vijf munten met beeltenissen van de Belgische koningen aan toe.
Sept étuis de quatre pièces en argent Sterling, pour l'occasion des jeux Olympiques à Montréal de 1976. Nous ajoutons cinq étuis à cinq pièces avec les représentations de la Royauté belge.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#445
Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50/70 -
#257
Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100/150 -
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/300 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300/400 -
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100/150 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150/200 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#531Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#799
Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#376
Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 200/240 -
#47
Een polychroom cloisonné ei.
Un oeuf en cloisonné polychrome.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#40
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.No longer availableDim. 24,92 gEstimate: € 100/150 -
#323
Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120/200 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 183 x 129 cmEstimate: € 80/100 -
#589
Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250/400 -
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200/300 -
#57Sitzendorf
Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#665Dinh Van
Twee zilveren ringen. 925 ‰.
Deux bagues en argent. 925 ‰.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 60/120