Other lots in this auction
-
#618Een knielende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha agenouillé en bois à patine dorée.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#562“Baders aan zee”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Regaut.
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 250 -
#401Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#377Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38“Edel koppel bij bloemenvaas”. Een groep van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
”Couple noble et vase de fleurs”. Un groupe en faïence Staffordshire polychrome.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#545“Voorstelling van een episode uit de Ramayana met Hanuman, de aapgod als hoofdfiguur”. Een groepje van fijn gesculpteerd been. Balinees werk.
Un groupe en os finement sculpté de Bali. Représentation d’une scène de la Ramayana avec Hanuman, le Dieu-Singe, comme acteur principal.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#826Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 200 / 240 -
#716Een lage Chinese tafel van zwart gelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met vier stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#399Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd disteldecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrameerd ‘VSL’. Lange barst over de buik en de basis.
Un vase en verre à double couche, décor gravé à l‘acide de fluor et décoration stylisé de chardons en émail à vapeur d'oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Monogramme ‘VSL’. Longue fissure sur la panse et la base.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 600 / 800

