Similar lots by type
-
#124
Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.
Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.No longer availableDim. h: 8,5 & 18 cmEstimate: € 300/500 -
#281
Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.
Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#263
Een kristallen karaf met geslepen druivendecor en met verzilverde tuit en handvat. Gemerkt Thomas Prime & Son, “magneto-plated”. Engeland, XIXde eeuw.
Une carafe en cristal à décor de raisins taillés et avec bec et anse en métal argenté. Marquée Thomas Prime & Son, magnéto-plaquée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#421
Een theepotje van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen onder een motief van geweven touw in reliëf. Met zilveren tuit, handvat en deksel. Een haarscheur in het glazuur binnenin aan de bevestiging van het handvat.
Une théière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sous un motif de corde tressée en relief. Avec bec, anse et couvercle en argent. Une fissure fine dans la glaçure à l'intérieur au niveau de la fixation de la poignée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#267
Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.
Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#271Gomez
“Vrouwentorso” & “zwangerschap”. Twee kunstwerkjes van kunststof. Achteraan met stempel.
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#629Koninklijke Porceleyne Fles
Een recent zevendelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture récente de sept pièces en faïence de Delft bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 60/80 -
#57Dresden
Een paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#496
Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.No longer availableDim. 84 X 115 X 59,5 cmEstimate: € 200/300 -
#90
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 150/200 -
#350
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140/180 -
#343
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30/50 -
#219Krynski
“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250/300 -
#47
Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
Un bol en verre incolore sur un pied haut.No longer availableDim. h: 40 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#405Capodimonte
“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/160 -
#225
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 300/350