Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen en een paar manchetknopen.
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen en een paar manchetknopen.

Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.

Un étui avec deux stylos en argent sterling, un misbaha et une paire de boutons de manchette. Avec les armoiries d’Abu Dhabi.
SKU: 2809210067.
Category: Zilver.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #267

    Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.

    Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een kristallen karaf met geslepen druivendecor en met verzilverde tuit en handvat. Gemerkt Thomas Prime & Son, “magneto-plated”. Engeland, XIXde eeuw.

    Une carafe en cristal à décor de raisins taillés et avec bec et anse en métal argenté. Marquée Thomas Prime & Son, magnéto-plaquée. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #421

    Een theepotje van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen onder een motief van geweven touw in reliëf. Met zilveren tuit, handvat en deksel. Een haarscheur in het glazuur binnenin aan de bevestiging van het handvat.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sous un motif de corde tressée en relief. Avec bec, anse et couvercle en argent. Une fissure fine dans la glaçure à l'intérieur au niveau de la fixation de la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124

    Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.

    Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 & 18 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #281

    Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.

    Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #139

    “Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.

    Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #164
    Jan Hubertus Leonardus De Haas
    Period: 1832-1908

    “Ossen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Zeer lichte verfschade in de neutrale zone rechts bovenaan.

    Boeufs à l'étable. Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Très légers dégâts de peinture dans la zone neutre en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #484

    “Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.

    La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #366

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.

    Un tabouret africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm; Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #638
    Philco

    Een oude radio in bakelieten kast. Model A.3610.

    Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Modèle A.3610.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.

    Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #192
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.

    La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193

    Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.

    Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.
    No longer available
    Dim. 223 x 153 x 64 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #249
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229
    Charles Houben
    Period: 1871 - 1931

    “Dorpsweg aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zeer kleine perforatie.

    Chemin de village au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée. Très petite perforation.
    No longer available
    Dim. 51 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #73

    Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More