Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.

Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.

Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.
Dim. h: 63 cm
SKU: 2806160515.
Category: Meubel.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #579

    Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.

    Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #801

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #530

    Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.

    Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #395

    Twee oude instrumentenkoffers.

    Deux anciens coffres à instruments.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.

    Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 700
  • #576

    Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.
    No longer available
    Dim. 152 x 90 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242

    Een driedelig salongarnituur van verguld hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een grote zitbank en twee armstoelen, bekleed met rood fluweel.

    Garniture de salon trois pièces en bois doré de style Louis XV. Comprenant un canapé et deux fauteuils, recouverts de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #365

    Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.

    Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560

    Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.

    Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. Ø: 112 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616

    Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.

    Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 191 x 118 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #666

    Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.

    Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #570

    Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.

    Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #500

    Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.

    Chevalet en bois sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 192 x 132 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #480

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.

    Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #540

    Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #602

    Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.

    Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #455

    Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.

    Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 129 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Een eikenhouten wandconsole met drie laden.

    Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.

    Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 79 x 161 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #495

    Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.

    Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.

    Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 2200

Other lots in this auction

  • #257

    “Naakt met adelaar”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk.

    “Nu et Aigle”. Une statue en bronze sur un pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #296
    Sarouk

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een lot varia, bestaande uit oude postkaarten en foto’s, enkele boeken en een album van Chocolade Jacques.

    Lot varié comprenant des cartes postales anciennes et des photos, quelques livres et un album de la Chocolaterie Jacques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #249

    Een gepolychromeerde Italiaanse hangkast. Midden XVIIIde eeuw.

    Vitrine à suspendre en bois polychrome. Italie, milieu du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #594
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #700

    Een glasraam in lichtbak met een operatiescène.

    Un vitrail représentant une scène d’opération.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #412

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Gauthier’.

    “Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature “Gauthier”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #192

    Een oude houten hondenkar. We voegen er een plastic Rottweiler aan toe

    Une charrette pour chiens en bois. Nous ajoutons un Rottweiler en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een paar lampjes van zamak met kapjes van glas in lood. Eén beschadigd.

    Paire de petites lampes en régule aux abat-jour en vitrail. Un dégât.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #145
    Chanel No 5 en No 19.

    Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.

    Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #808

    Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More