Similar lots by type
-
#647
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#657
Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#577
Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200/250 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#567
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180/250 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#661
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/250 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#449
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#668
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40/80 -
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#368
Een wassen Madonna en kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30/40 -
#774
Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#637
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#823
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#726Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#118
Een lotje zilver, bestaande uit twee kommetjes en een punchlepel. Allen gemerkt van Delheid. 800‰.
Lot d’argent comprenant de deux bols et une cuillère à punch. Chaque pièces au poinçon de Delheid, 800‰.No longer availableDim. 343,16 gramEstimate: € 140/160 -
#730
Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#594
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de croix serti de diamants ancienne taille et brillants ayant un poids total de ± 2,30 ct.No longer availableDim. 17,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#704
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/220 -
#133Antonio AmorgastiPeriod: 1880-1942
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd 1920.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé et daté 1920.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 500/600