Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#562
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#135
Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct Art Deco sertie de diamants avec un poids total de ± 0,70 ct. et un saphir de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 500/700 -
#416
Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#613
Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#468
Een lot van vijf verschillende bordjes van Chinees porselein, waarbij twee van capucineporselein, één van de Compagnie des Indes, en twee met een meerkleurig bloemendecor. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de cinq petites assiettes en porcelaine de Chine dont deux à décor capucine, une de la Compagnie des Indes et deux à décor de fleurs polychrome. XVIII et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#830
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#210
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 18,06 gEstimate: € 400/500 -
#788
Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.
Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940
“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100/140 -
#537
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
“Vieillard assis”. Netsuké en ivoire sculpté. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/100 -
#591
Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200/240