Other lots in this auction
-
#172Louis GeensPeriod: 1835 -1906
Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
Lot de six dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).No longer availableEstimate: € 450/600 -
#136
Een gefineerde mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het blad en een lade in de doucine. Met rood marmeren blad.
Bureau à abattant de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec deux portes à panneaux sous le plateau et un tiroir dans la doucine. Avec tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 158 x 113 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met talrijke dieren.
Une défense africaine sculptée avec de nombreux animaux.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 60/100 -
#154
“Kaketoes”. Een schilderij op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 56 cmEstimate: € 50/70 -
#23
Een messingen gedenkstuk, loopgravenkunst uit de Eerste Wereldoorlog.
Un mémorial en laiton, l'art des tranchées de la Première Guerre mondiale.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#705
Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.
Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#257
Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.
Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 100/140 -
#516Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200/300 -
#9Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.
Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.No longer availableDim. 35 x 23 & 27 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#426Tabriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120/200 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120