#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - 1 fles Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 fles Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 fles Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 fles Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 fles Ainslie’s Royal Edinburgh Choise - 1 fles Auchentoshan Triple Distilled.
Collection Single Malt & Blended quantity: 6 bt - 1 bottle Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 bottle Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 bottle Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 bottle Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 bottle Ainslie’s Royal Edinburgh Choice - 1 bottle Auchentoshan Triple Distilled.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100