#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#367Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
"Our Lady of Perpetual Help." A paper print.No longer availableDim. 82 x 60cmEstimate: € 40 / 60