#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
A carved wooden mask. African craftsmanship.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 50 / 80