#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
A set of 2 antique Chinese plates with floral motifs.No longer availableDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50