#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200