#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#237Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#394G Meirsesonne“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
"Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.No longer availableDim. 48 x 58cmEstimate: € 80 / 120