#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableDim. H: 21-29 cmEstimate: € 40 / 60