#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#238Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
A lot of books with various themes, including "The Three Musketeers", "The Two Bastard Children", "The Two Orphans", etc. 19th century literature.No longer availableDim. 24 x 20cmEstimate: € 50 / 80 -
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100