Similar lots by type
-
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#70
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een specht bezet met turkoois en een klein robijntje.
Broche en or jaune 18 ct en forme d’un pivert sertie de turquoise et un petit rubis.No longer availableDim. 12,09 gEstimate: € 250/350 -
#614
“Twee naakten”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Van Bohemen.
“Deux nus”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Van Bohemen.No longer availableDim. 99 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#431
Een ronde dekseldoos van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en het deksel getooid met een tempelleeuw. We voegen er een koperen Boeddha en een bronzen dekseldoosje met miniatuurpotjes aan toe.
Boîte couverte circulaire en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs. Le couvercle surmonté d’un lion. Nous ajoutons un Bouddha en cuivre et une petite boîte couverte en bronze contenant des pots miniatures.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#13
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#418
Een inktpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een moriaanshoofd.
Encrier en fonte polychrome en forme d’une tête de maure.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#548
Een aardewerken vaas met blauw decor van bloemen en bladeren. Onderaan gemerkt. China, begin XXste eeuw.
Vase en faïence à décor bleu de fleurs et de feuilles. Marque sous la base. Chine, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80/120 -
#542
Een merkwaardig koperen inktstel met twee ramshoorns, een cobra en figuren.
Remarquable encrier constitué de deux cornes de bélier, une naja et des personnages en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#529
Een Indische tanka met talrijke voorstellingen van Boeddha.
Tanka indien avec nombreuses représentations du Bouddha.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#421
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#657
Een grote schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kinderen in op de vleugel en draken op het plat.
Grand plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’enfants sur l’aile et de dragons dans le creux.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80/120