#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#561Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200 / 300
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#134L. Voets“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#679De Smedt“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.