Similar lots by type
-
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#561
Een grote gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een adelaar op een pad. Gesigneerd onderaan.
Grand netsuké en ivoire sculpté en forme d’aigle sur un crapaud. Signé.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/170 -
#581
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde Tibetaanse ivoren snuffbottle. Onderaan gesigneerd.
Flacon à priser en ivoire finement sculpté et polychromé. Tibet, marque sur la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180/200 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#249
“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#661
Zeefdruk op doek naar Collignon.
Sérigraphie sur toile d’après Collignon.No longer availableDim. 83 x 116 cmEstimate: € 120/150 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale diamant van +- 1,12 ct. HSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central de + - 1,12 ct. HSI 1.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 2300/2500 -
#312
Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.
Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.No longer availableDim. 123 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#122Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#452
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500/2600 -
#669
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#66
Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#462
“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#690
Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met een bolletje en één bezet met een parel.
Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 50/80 -
#305
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableDim. ketting 8 gEstimate: € 350/450